Laddomaty, termoventily

Laddomaty sú trojcestné zmiešavacie termoventily s nízkoenergetickými čerpadlami, ktoré slúžia na ochranu kotlov pred nízkoteplotnou koróziou. Zabezpečujú minimálnu teplotu vratnej vody do kotla čím pomáhajú predchádzať korózii, kondenzácii a predlžujú tak životnosť kotla. Pomocou Laddomatov je docielený nábeh kotla na pracovnú teplotu vo veľmi krátkom čase. Tým sa zvyšuje účinnosť kotla. Umožňuje nabíjanie akumulačnej nádrže pomalým tokom teplej vody, ktoré umožňuje rozvrstvenie teplej vody v zásobníku, čo je dôležité pre správne a efektívne fungovanie vykurovacieho systému. V záverečnej fáze vykurovania Laddomat nabíja akumulačnú nádrž naplno vďaka unikátnemu tepelnému ventilu ktorý obmedzí tok vykurovaného média.

MAGAMAT, ako originálny výrobok firmy MAGA je dodávaný s uzatváracími ventilmi pre uľahčenie akejkoľvek opravy bez nutnosti vypúšťania systému. Pozostáva z termoregulačného ventilu, nízkoenergetického čerpadla Grundfoss UPM3-L a uzatváracích ventilov.

Galéria

Zmiešavacie čerpadlové skupiny

Predmontovaná čerpadlová skupina MagaHeat Mix je vhodná pre vykurovacie okruhy. Skladá sa z trojcestného zmiešavacieho ventilu so servopohonom, vysoko účinného čerpadla, dvoch uzatváracích kohútov so vstavanými teplomermi a spätným prietokom integrovaným do spiatočky.

V zmiešavacom ventile sa miešaním znižuje vysoká teplota privádzača zo zdroja na požadovanú teplotu, a súčasne sa tým zvyšuje prietok, ktorý je potrebný pre okruhy podlahového vykurovania. Servopohon tak môže pracovať na všetkých nastaveniach. Vysoko účinné obehové čerpadlo disponuje rôznymi prevádzkovými režimami, ktoré je možné vždy prispôsobiť príslušnému vykurovaciemu okruhu.

Galéria

Zaujal vás tento produkt? Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať.

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.